Fox & Sally

(Imp. Hiszpania) Leiva’s AFRICA – Sally (opis od właścicielki)

Zdrowie:
HD A, ED 0/0, OCD free
CEA/PRA/KAT free
Glaucoma free
CEA, TNS, NCL – normal
GG, HUU, PLL – normal
MDR1, IGS, MH, RS – normal
Cystinuria Typ II, SN, DM – normal
Hiplaxity1, Hiplaxity2 – normal

Sally jest moja 3 córeczką, zrównoważoną, odważną, bez lęków i typowych borderowych schiz. Bezproblemowa w kontaktach z innymi psami, nie prowokuje konfliktów, ale potrafi zawalczyć o swoje. Na co dzień żyje w wielogatunkowej rodzinie z kotem, świnkami morskimi i ptakami. Nie poluje na mniejsze zwierzaki. Także podczas spacerów po lesie można ją spuścić ze smyczy bez obaw, że pobiegnie za dzikim zwierzem. Kocha ludzi, jest domowym pieszczochem, delikatna i czuła. Nie niszczy, nie potrzebuje klatki, żeby się wyciszyć i odpocząć. W pracy z radosnym wyrazem pyszczka oczekuje informacji co będziemy dziś robić. Bardzo pozytywnie nastawiona na człowieka. Posłuszna, spokojnie można z nią chodzić bez smyczy nawet po zatłoczonych parkach. Kocha wodę i spacery po lesie . Wychowana w mieście więc gwar i dziki jakaś nie stanowią dla nie problemu. Dobrze zmotywowana na jedzenie i zabawki. Rekreacyjnie trenuje rally-o, agility i pasterstwo.

(Imp. Włochy) BRAD PITT – FoxStrona Foxa

Ze skojarzenia Sally i Foxa oczekujemy szczeniaków chętnych do współpracy z człowiekiem, które sprawdzą się w sportach kynologicznych, ale jednocześnie bezproblemowych w życiu codziennym. Duży nacisk kładziemy na zdrowie szczeniąt, rodzice mają idealne biodra (HD A) i łokcie (ED 0/0), zdrowe barki (OCD free), zdrowe oczy (potwierdzone certyfikatem od dr Garncarza) oraz komplet badań genetycznych dla BC (pełna lista badań na zapowiedzi miotu).

Szukamy aktywnych domów, w których pies jest traktowany jak członek rodziny oraz chcących w przyszłości utrzymywać kontakt z hodowcą.