Fox & Nona

17 maja 2020 urodziły się szczeniaczki po Foxie i Nonie w hodowli Nona Bafra.

BY MY BABY Border Song – Nona

Zdrowie:
HD A, ED 0/0, OCD free
CEA/PRA/KAT free
Glaucoma free
CEA, TNS, NCL – normal
MDR1 – normal

Nona jest pewną siebie, mocną suką. Od małego była bardzo nastawiona na człowieka, do pracy jest chętna o każdej porze dnia i nocy. Nie ma problemów z koncentracją, obcymi ludźmi interesowała się tylko jak była szczeniakiem. Psy omija i nie zwraca na nie uwagi. Dobrze zmotywowana na jedzenie i zabawki. Ma naturalny, pełny aport, od szczeniaczka wpychała zabawki do ręki. Kocha frisbee, ładnie skacze do dysków. Próbowała także swoich sił w agility, gdzie odznaczała się samodzielnością i myśleniem na torze. Aktualnie spełnia się w pasieniu, ma silny instynkt, jest odważna, nie boi się tupania owiec.

W życiu codziennym jest bezproblemową suczką, potrafi odpoczywać w każdym miejscu. Nie ma typowych borderowych schiz, nigdy nie ganiała samochodów, biegaczy, czy cieni. Lubi jeździć samochodem, sporo podróżowała ze swoją rodziną. Nie ma problemów z zostawaniem w obcych miejscach.

(Imp. Włochy) BRAD PITT – FoxStrona Foxa

Ze skojarzenia Foxa i Nony oczekujemy szczeniaków chętnych do współpracy z człowiekiem, wszechstronnych, które sprawdzą się w sportach kynologicznych, ale jednocześnie bezproblemowych w życiu codziennym. Dzieci z poprzednich miotów Nony trenują obedience (awans do 3 klasy), frisbee, nosework i pasienie.


SZCZENIACZKI

Nona Bafra EVENING STARTokyo


Nona Bafra EVER – Ever


Nona Bafra EVERY MORNING STARTS WITH INKA – Inka


Nona Bafra EYES ON ME – Bourbon


Zdjęcia dzieci Nony z poprzednich miotów